Zamow on-line Zamow lunch

Catering

Nasza firma gwarantuje najlepszy katering dla firm i osób prywatnych na terenie Płocka i okolic. Oferowane przez nas usługi  wykonujemy na najlepszych produktach. Wkładamy całe nasze serce i wiedzę, aby zapewnić smaczne dania na każdą okazję.

Nasza firma przygotuje i dostarczy do Państwa biura pyszne kanapki, przekąski oraz dania obiadowe.

Świadczymy także usługi cateringowe we wskazanym przez Państwa miejscu. Przygotujemy dania i potrawy na wynos (potrawy Wigilijne lub Wielkanocne).

Przyjęcie w domu nie musi stanowić problemu dla Pani domu.

Szanowni Państwo oddajcie się beztrosce i dobrej zabawie , a nam pozostawcie resztę! Pozwólcie nam zająć się gotowaniem – przygotowaniem. Dowieziemy także stoły , krzesła , zastawę , a także zostawimy po sobie porządek. Z nami nie musisz martwić się nawet o sprzątanie , my zrobimy to za Ciebie.

Serwowane przez nas potrawy są najwyższej jakości, zarówno smakowo jak i estetycznie.

Służymy też doradztwem w zakresie doboru menu, w zależności od charakteru imprezy.

Słyniemy również z doskonałych wypieków ciast i tortów, które cieszą się dużym powodzeniem.

Jednocześnie jest to oferta dla osób, które nie dadzą rady samemu przygotować dań świątecznych, bądź nie czują się w kuchni zbyt pewnie. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę świąteczną dedykowaną wigilią Bożego Narodzenia i świętem Wielkiej Nocy. Poniżej przedstawiamy zestawienie potraw świątecznych – tych znanych i lubianych, jak i tych nieco zapomnianych. Wśród nich znajdują się dania tradycyjne, których wygląd i smak pozwoli jeszcze bardziej poczuć magię świąt – polskich świąt!


Pobierz menu Catering Figaro